تعمیر جارو برقی سامسونگ

مرکز خدمات تعمیرات سامسونگ

مرکز مجاز تعمیرات تخصصی جارو برقی سامسونگ

اگر برای تعمیرات جاروبرقی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات سامسونگ می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در هر نقطه تهران و کرج برطرف شود. فقط کافیست با شماره های ۰۲۱-۳۷۴۱۷ تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس جاروبرقی سامسونگ شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر جاروبرقی سامسونگ شما اقدام گردد.

شما همچنین میتوانید از طریق فرم درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز، درخواست تعمیرات جاروبرقی سامسونگ خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات تماس

همواره آماده ثبت درخواست تعمیرات و مشاوره دهی به شما مشتریان عزیز می‌باشیم.

اقدامات مرکز تعمیرات جارو برقی سامسونگ

این مرکز از تیم تعمیرکار متخصص جاروبرقی سامسونگ و تیم مشاوره رایگان خدمات و تعمیرات تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات سامسونگ عبارتند از:

 • تیم مشاروه رایگان موظف هستند که با تماس مشتری با مرکز و اعلام تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود ، ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکاران متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.
 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز سامسونگ و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 • مرکز خدمات پس از فروش سامسونگ برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

چرا مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

یکی از ضروری ترین وسایلی که در خانه به آن نیاز می شود جاروبرقی است که نقش مهمی در نظافت منزل دارد. زیرا نمی‌توان از جاروهای دستی مانند گذشته استفاده کرد، بنابراین نگهداری و تعمیرات جاروبرقی مورد اهمیت قرار میگیرد، این وسیله برقی آنقدر اهمیت دارد که تا نیاز به تعمیر پیدا میکند باید آن را به سرعت تعمیر کرد، مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در این امر شما را کمک و راهنمایی خواهد کرد، مثلا گاهی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به آسانی قابل انجام دادن است و احتیاجی به تعمیرکار مرکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ نمی باشد، اما اگر مشکلات جدی برای جارو برقی سامسونگ به وجود آمده باشد باید به دست تعمیرکار حرفه‌ای و مرکز ‌های مجاز سپرده و تعمیر شود. سامسونگ یکی از محبوب‌ترین برندهای جاروبرقی است که طرفداران زیادی دارد. مرکز ‌ تعمیرات جاروبرقی سامسونگ ابتدا به مشتریان و متقاضیان مشاوره تلفنی برای تعمیر جاروبرقی ارائه خواهد داد، سپس اگر مشکل حل نشد به محل درخواستی مشتریان تعمیرکار می‌فرستد. معمولا تعمیر جاروبرقی در منزل صورت میگیرد و خیلی به ندرت تعمیر جارو برقی سامسونگ حاد می باشد و احتیاج به تعمیرگاه پیدا می کند.

سرویس جاروبرقی سامسونگ مرکز تعمیرات

سرویس جاروبرقی سامسونگ اگر هر سال توسط مرکز تعمیرات به صورت منظم انجام شود و مشکلات احتمالی مانند جمع شدن خاک درون موتور، کثیف شدن و گرفتگی فیلترهای داخلی، پارگی و قطع و وصلی سیم برق، خراب شدن کلید روشن و خاموش و درجه تنظیم دور موتور و… پس از عیب یابی توسط تعمیرکار تعمیر شود جارو برقی سامسونگ شما هرگز دچار خرابی با هزینه های زیاد نخواهد شد و در واقع عمر آن افزایش پیدا میکند. در زمان سرویس جاروبرقی سامسونگ اگر نیاز به تعویض قطعه باشد توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ با دقت مورد بررسی قرار می گیرند و از قطعات اصلی برای تعویض استفاده می شود. تمامی قطعات، سیم کشی و عملکرد موتور مورد آزمایش و عیب یابی قرار می گیرد و ایرادهای موجود رفع می شوند. همچنین در صورت نیاز تعویضو یا تعمیر فیلتر نیز انجام می شود.

مرکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ

 1. جاروبرقي سامسونگ بهترين نوع جاروبرقي می باشد که داراي گارانتي و ضمانت است و نمايندگي هاي تعميرات جاروبرقي سامسونگ در سراسر ايران قرار دارند تا شما با خیال آسوده به خريداري جاروبرقي سامسونگ بپردازيد. نمايندگي تعميرات جاروبرقي سامسونگ نيز به طور پراکنده در اکثر نقاط تهران و شهر هاي اطراف قرار گرفته است تا شما عزيزان براي انجام تعمير جاروبرقي سامسونگ به راحتي بتوانيد به نمايندگي تعميرات جاروبرقي سامسونگ رجوهع کنید. نمايندگي تعمير جاروبرقي سامسونگ در تهران و يا ساير نقاط براي مشتريان جاروبرقي سامسونگ تا پايان زمان گارانتي محصول خدماتي را ارائه مي دهد که اين خدمات شامل:

  1. سرويس دوره اي جاروبرقي سامسونگ
  2. تعويض و تعمير سيم جمع کن جاروبرقي سامسونگ
  3. تعمير ويا تعويض برد الکتريکي جاروبرقي سامسونگ
  4. تعويض موتور جاروبرقي سامسونگ
  5. تعويض پروانه جاروبرقي سامسونگ
  6. تعويض کلکتور جاروبرقي سامسونگ
  7. تعمير موتور جاروبرقي سامسونگ
  8. تعمير بلبرينگ جاروبرقي سامسونگ
  9. تعويض بلبرينگ جاروبرقي سامسونگ
  10. تعويض ذغال جاروبرقي سامسونگ
  11. تعويض بالشتک جاروبرقي سامسونگ
  12. تعويض قطعات جانبي جاروبرقي سامسونگ

مشکلات و تعمیر جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ روشن نمی شود و کار نمی‌کند

_ اتصالات و پریزهای برق جاروبرقی سامسونگ را با فازمتر بررسی کنید و ببینید آیا پریزها برق دارند یا خیر.

_ غالبا جاروبرقی سامسونگ در صورت نوسان برق یا پایین بودن جریان روشن نمی‌شود.

_ بررسی کنید سیم جاروبرقی سامسونگ دچار قطعی و پوسیدگی به ویژه در قسمت دو شاخه نشده باشد.

_کلید روشن و خاموش جاروبرقی سامسونگ را بررسی کرده زیرا اگر این کلید شکسته یا خراب شده باشد، دستور روشن شدن جاروبرقی صادر نخواهد شد، ولی اگر خرابی کلید زیاد نباشد قابل تعمیر می باشد.

_ جهت تعمیر جاروبرقی سامسونگ ارتباط اجزای مدار را بررسی و هر جا قطعی داشت برطرف کنید.

_ سیم جمع‌کن جاروبرقی سامسونگ و رله را هم بررسی کنید شاید مشکل خرابی برطرف شود.

_آخرین احتمال جهت تعمیر، موتور جاروبرقی سامسونگ است که اگر سوخته باشد، باید آن را تعویض کنید. در غیر این صورت اگر موتور خراب شده باشد می‌توان آن را با کمک تعمیرکار مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ تعمیرکرد.

قدرت مکش جاروبرقی سامسونگ کاهش یافته است

_ ابتدا باید در جاروبرقی سامسونگ کیسه ای، کیسه را بررسی کرد، در صورت پر بودن کیسه یا سوراخ بودن آن جارو برقی سامسونگ مکش خود را از دست خواهد داد.

_ جاروبرقی‌ سامسونگ بدون کیسه آشغال‌ را درون محفظه میریزند که در صورت پر بودن محفظه قدرت مکش کاهش دارد.

_ اگر موارد بالا دلیل کاهش مکش جاروبرقی سامسونگ نبود جهت تعمیر باید لاستیک های محفظه را بررسی کنید که لاستیک‌های محفظه خراب نشده باشد، در صورت خرابی قابل تعمیر نمی باشند و باید آنها را تعویض کرد.

_ غلتک‌های جاروبرقی سامسونگ باید بررسی و تمیز شود که مو، نخ یا آشغال به آنها نچسبیده باشد.

_ واشرها و تسمه‌های جاروبرقی سامسونگ هم باید روان کار کنند و گرد و غبار روی آنها جمع نشده باشد و در صورت پارگی یا شکستگی واشرها و تسمه‌های جاروبرقی سامسونگ توسط تعمیرکار باید تعویض گردد.

_ مورد دیگر بررسی جهت تعمیر جاروبرقی سامسونگ فیلترهای جاروبرقی سامسونگ می باشد. این فیلترجاروبرقی سامسونگ روی قدرت مکش تأثیر دارند. که در صورت کثیف بودن کافی است فقط با آب شسته شود. ولی اگر فیلترها قابل شستشو نباشند باید آنها را تعویض کرد.

_ گرفتگی لوله‌ها و خرطومی جاروبرقی سامسونگ می تواند دردسر ساز شود پس همه این لوله‌ها را بررسی کنید تا مسدود نشده باشند. لوله خرطومی جارو برقی سامسونگ ممکن است شکستگی یا پارگی داشته باشد که حتما باید توسط تعمیرکار تعویض شود.

_ برای آزمایش این موضوع می‌توان از آب و صابون مانند کاری که در کنترل نشتی گاز انجام می‌شود استفاده کرد. خرطومی و لوله‌های فلزی قابل تعویض هستند.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ که بوی سوختگی می‌دهد

بوی سوختگی از جاروبرقی سامسونگ فقط به موتور جارو برقی ارتباط پیدا میکند. اگر موتور جاروبرقی سامسونگ خرابی کمی داشته باشد حتما باید توسط تعمیرکار تعمیر گردد که اگر قابل تعمیر نباشد حتما باید آن را تعویض کرد. موتور جاروبرقی سامسونگ اجزای مختلفی دارد که می‌توان به محافظ فلزی، فن خنک‌کننده، زغال‌های کربن، روتور، استاتور، بلبرینگ و واشرها نام برد. اگر زغال‌ها تمام شده‌اند آنها را توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات جارو برقی سامسونگ تعویض کنید. در غیر این صورت کافی است با اسپری مخصوص تمیز شوند. سیم‌ها را بررسی کنید که قطعی نداشته باشند. پره‌های فن معمولا پر از گرد و غبار است و باید تمیز شود. استاتور را هم تمیز کنید.

تعمیرجاروبرقی سامسونگ که سر و صدای بسیار زیادی دارد

در برخی موارد سر و صدای جاروبرقی دلیل ساده‌ای دارد. ممکن است محفظه یا کیسه آن پر باشد. لوله‌ها، خرطومی و سر جاروبرقی سامسونگ را هم بررسی کنید که چیزی درون آنها گیر نکرده باشد. اگر این طور نبود، مشکل ممکن است پیشرفته‌تر باشد. یکی از دلایل صداهای نابهنجار جاروبرقی سامسونگ مربوط به پروانه آن است. پروانه جاروبرقی را بررسی کنید، اگر گرد و غبار روی آن انباشته شده است، آن را تمیز کنید در غیر این صورت خراب شده است و باید توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ تعویض کنید. دلیل دیگری که ممکن است سبب سر و صدای بیش از حد جاروبرقی سامسونگ شود لاستیک‌های موجود بین قطعات د جاروبرقی سامسونگ هستند که از لرزش جاروبرقی سامسونگ جلوگیری می‌کنند. با کمک تعمیرکار مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ بررسی کنید که این لاستیک‌ها سالم باشند. در صورت خرابی باید آنها توسط تعمیرکار تعویض گردد.

جاروبرقی سامسونگ خود به خود خاموش می‌شود

_ اگر از جاروبرقی سامسونگ بیش از ۲۰ تا ۳۰ دقیقه کار بکشید خود به خود خاموش می‌شود و ترموستات آن اجازه نخواهد داد تا خنک شدن کامل، دستگاه روشن شود. اما اگر جاروبرقی سامسونگ خاموش شود و حتی پس از خنک شدن روشن نشود، مشکل باید بررسی شود.

_ ابتدا قطعی سیم را بررسی کنید. ممکن است سیم از قسمت قرقره جارو برقی به دلیل کشیدگی زیاد جدا شده باشد. در این صورت باید قسمت قرقره باز شود و سیم رابط بررسی شود.

_ مشکل دیگر لوله‌ها و فیلترها می باشند. اگر شیئی مانند جوراب یا زباله در لوله گیر کند، هوارسانی انجام نمی‌شود و موتور جاروبرقی به طور خودکار از کار می‌افتد. لوله‌ها باید بررسی شوند. اگر فیلترها هم کثیف باشند و نتوانند کار تهویه را به درستی انجام دهند، همین مشکل برای موتور پیش می‌آید.

_ فیلترهای کاغذی باید زود به زود تعویض شوند. در نهایت ممکن است مشکل از موتور جاروبرقی سامسونگ باشد. موتور را باز کنید و زغال‌های موتور را بررسی کنید.

سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ دچار مشکل شده است

_ جاروبرقی سامسونگ را از برق بکشید و درب محفظه سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ را باز کنید. بررسی کنید که فیوز جاروبرقی سامسونگ سالم هستند یا نه. اگر سالم بودند باید سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ را در بیاورید. برای این کار سیم فیوز شیشه‌ای متصل به سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ را جدا کنید. در اینجا دو سیم وجود دارد که از دو رنگ متفاوت هستند و به بدنه جاروبرقی سامسونگ متصل شده‌اند. هر یک از این سیم‌ها که کار نمی‌کنند باید تعویض شوند. پس از تعویض باید سیم فیوزهای شیشه‌ای را متصل کرد و سیم‌ها را به ریل متصل کرد. حالا رول را در جای خود قرار دهید و ترمزهای مهارکننده سیم‌ها را تنظیم کنید. اگر مشکل از خود سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ نباشد احتمال دارد ایراد از موتور دستگاه باشد. به طور کلی اگر سیم جمع کن کار نمی‌کند بهتر است هر چه سریعتر آن را تعمیر یا تعویض کنید.

ما به شما توصیه میکنیم حتما برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ به مرکز ‌های مجاز و تعمیرکاران حرفه‌ای مراجعه کنید. مرکز ‌تعمیرات جاروبرقی‌ سامسونگ با ارائه خدمات حرفه‌ای و استفاده از قطعات ارجینال جاروبرقی سامسونگ شما را به بهترین شکل تعمیر و تحویل‌تان خواهند داد.

چه زمانی برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ اقدام کنیم؟

اگر زمانی به یکی از مشکلات زیر بر خوردید حتما جاروبرقي سامسونگ شما نیاز به تعمیرات دارد :

 1. جای خرطومی جاروبرقي سامسونگ شکسته باشد
 2. جاروبرقي سامسونگ خاک پس می دهد
 3. تصالات و بدنه جاروبرقي سامسونگ شکسته اند
 4. جاروبرقي سامسونگ سیم قطع و وصلی دارد
 5. سیم جمع کن جاروبرقي سامسونگ خراب شده
 6. جاروبرقي سامسونگ دود می کند
 7. کالکتور جاروبرقي سامسونگ خراب شده
 8. جاروبرقي سامسونگ ناگهان خاموش می شود
 9. جاروبرقي سامسونگ روشن نمی شود
 10. مکش جاروبرقي سامسونگ ضعیف شده
 11. دکمه جاروبرقي سامسونگ گیر کرده
 12. موتور جاروبرقي سامسونگ صدای زیادی دارد

تعمیر و رفع عیب های جاروبرقی سامسونگ

تعمیرکاران نمايندگي تعمير جاروبرقي سامسونگ در تهران و يا ساير نقاط مي گويند هنگامي که با افراد با نمايندگي تعميرات جاروبرقي سامسونگ گرفته است از چندين مشکل رايج جاروبرقي سامسونگ سخن مي گويند. مشکلات و عيب هاي رايج جاروبرقي سامسونگ عبارتند از:

1_ سروصداي بيش از اندازه ي جاروبرقي سامسونگ

2_ عدم چرخش برس جاروبرقي سامسونگ

3_ خاموش شدن ناگهاني جاروبرقي سامسونگ

4_ جاروبرقي سامسونگ داغ مي کند

5_ جاروبرقي سامسونگ مکش ندارد

مواردگفته شده در بالا از جمله خرابي ها و علت خرابي ها مي باشد که به راحتي برخي از آنها را مي توان با کمک تعمیر کار مرکز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در منزل حل کرد. دقت داشته باشيد شما با انجام سرويس دوره اي ويا ساليانه جاروبرقي سامسونگ خود مي توانيد از اين مشکلات احتمالي راحت شوید. متخصصان نمايندگي تعميرات جاروبرقي سامسونگ در تهران يا متخصصان نمايندگي تعميرات جاروبرقي سامسونگ در محل با تماس شما ويا مراجعه ي حضوري شما جاروبرقي شما را سرويس خواهند کرد.

اطلاعات تماس

همواره آماده ثبت درخواست تعمیرات و مشاوره دهی به شما مشتریان عزیز می‌باشیم.

سوالات متداول

سوالات متداول مشتریان در خصوص تعمیرات و نحوه انجام آن‌

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

بعد از ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ توسط شما ، کارشناسان ما در بازه کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته و زمان مراجعه و سرویس وسیله مورد نظر را با شما هماهنگ مینماید و در سریعترین زمان ممکن با هماهنگی شما مراجعه مینماید.

تکنسین های ما با توجه به نیاز لوازم خانگی قطعات رو تعویض و یا تعمیر می‌کنند.

تمام خدمات ارائه شده و قطعات تعویض شده توسط کارشناسان ما دارای ۹۰ روز ضمانت میباشد.

هزینه تعمیرات به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن تماس گرفته اید در کمتر از ۹۰ روز دوباره ایجاد گردد این مرکز با توجه به ضمانت خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت وجه این مشکل را به صورت کامل مرتفع نماید.

تمامی کارشناسان مرکز سامسونگ علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم خصوصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

کارشناسان ما قبل از مراجعه توضیحات خرابی دستگاه را از شما سوال نموده و قطعات مورد نیاز را همراه خود می آورند؛ اما در صورت نبود قطعه همراه تکنسین امکان ارسال قطعات از شرکت با پیک وجود دارد.

تمام تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد و نیازی به حمل دستگاه به کارگاه نیست؛ در صورت خرابی برخی قطعات ممکن است فقط قطعه خراب جهت تعمیر به کارگاه حمل گردد.

شما میتوانید پس از اتمام تعمیرات هزینه را به صورت نقدی و یا با استفاده از دستگاه کارتخوان پرداخت نمایید.

داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات مرکز سامسونگ است؛ اما در صورتی که به هر دلیل شما از خدمات ارائه شده توسط همکاران ما رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و در صورت عدم رضایت امکان بازگشت وجه پرداختی وجود دارد.