تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

مرکز خدمات تعمیرات سامسونگ
فرم ثبت درخواست
۰۲۱-۹۱۳۰۵۳۰۰
۰۲۱-۹۱۳۰۶۳۰۰

مرکز مجاز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید سامسونگ

اگر برای تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل یخچال ساید بای ساید سامسونگ در هر نقطه از تهران برای شما برطرف گردد. فقط کافیست با شماره های ۹۱۰۱۲۷۰۰-۰۲۱ و ۹۱۰۱۳۸۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا متخصصان تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل دستگاه شما را رفع نمایند.

شما همچنین میتوانید از طریق فرم درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز، درخواست تعمیر ساید بای ساید خود را ثبت نموده تا متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات تماس

همواره آماده ثبت درخواست تعمیرات و مشاوره دهی به شما مشتریان عزیز می‌باشیم.

۰۲۱-۹۱۰۱۲۷۰۰
۰۲۱-۹۱۰۱۳۸۰۰
فرم ثبت درخواست تعمیرات
صفحه تماس با ما

اقدامات مرکز تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

این مرکز از تیم تعمیرکار متخصص یخچال ساید بای ساید و تیم مشاوره رایگان خدمات و تعمیرات تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات سامسونگ عبارتند از:

 • تیم مشاروه رایگان موظف هستند که با تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود ، ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکاران متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.
 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات یخچال ساید بای ساید مرکز خدمات سامسونگ و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 • مرکز خدمات پس از فروش سامسونگ برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

چرا مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

امروزه یکی از پرفروش ترین برند های لوازم خانگی و صوتی و تصویری و موبایل در دنیا برند کره ای سامسونگ می باشد، از برند کره‌ای چنین انتظاری هم می توان داشت ، البته این موضوع در زمینه ساید بای ساید اهمیت بیشتری خواهد داشت ، زیرا حمل و نقل این دستگاه بسیار هزینه دار و مشکل می باشد. هر چند این دستگاه با رعایت کردن سرویس یکساله به آسانی خراب نخواهد شد و نیاز به تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ به این راحتی ها رخ نخواهد داد. هر چندکیفیت و دوام در طراحی و تولید یخچال ساید بای ساید سامسونگ بسیار حائز اهمیت بوده است اما شما باید سالیانه به طور منظم یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود را توسط یک سرویس‌کار با تجربه و متخصص، مورد بررسی قرار دهید، زیرا با این کار در اولین زمان، ایرادات جزئی آن را برطرف می کنید و از ایجاد آسیب‌های جدی به آن جلوگیری خواهید کرد، البته تا زمانی که ساید بای ساید شما به خوبی در حال فعالیت باشد، ولی اگر به هر دلیلی به تعمیر کار نیاز پیدا کردید باید به نکات مهمی توجه داشته باشید، اولا جابجایی ساید بای ساید سامسونگ کار بسیار مشکلی خواهد بود، حتما دستگاه در محل شما تعمیر شود. اعتماد به مرکز تعمیرات سامسونگ برای تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ بسیار هوشمندانه خواهد بودزیرا آنها بارها با نمونه‌های مشابه دستگاه شما روبرو شده اند و تا حد امکان شرایط تعمیر دستگاه را در محل شما فراهم خواهند کرد.

نکات مهم از مرکز تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

پیشنهادات و توصیه های مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ به شما تا کمتر نیازمند خدمات شوید این است که :

۱- نصب کردن یخچال ساید بای ساید سامسونگ در محیط های آلوده و مرطوب، می تواند آسیب جدی به دستگاه شما وارد کند.

۲- یخچال ساید بای ساید سامسونگ نباید نزدیک وسایل گرمازا مانند اجاق گاز نصب شوند.

۳- قبل از نصب یخچال ساید بای ساید سامسونگ پریز را چک کنید و در صورت شل بودن حتما آن را تعمیر کنید.

۴- حتما در مدت زمان مشخصی دریچه تهویه داخل دستگاه تمیز شود.

۵- از قرار دادن اجسام سنگین بالای یخچال ساید بای ساید سامسونگ پرهیز کنید.

۶- مواد آتش زا داخل یخچال قرار ندهید زیرا ممکن است باعث انفجار شود.

۷- با آب مستقیم داخل دستگاه یخچال ساید بای ساید سامسونگ را تمیز نکنید.

۸- از باز نگه داشتن طولانی مدت درب یخچال ساید بای ساید سامسونگ خودداری کنید.

۹- فضای کافی جهت گردش هوا در اطراف یخچال ساید بای ساید سامسونگ مهم می باشد آن را جدی بگیرید .

۱۰- به کدخطای نمایان شده بر روی صفحه نمایش دقت کنید سریعا با مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ تماس بگیرید.

۱۱- حتما به سرویس سالیانه یخچال ساید بای ساید سامسونگ اهمیت دهید.

با خیال راحت به مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تهران و کرج، اعتماد کنید، این شرکت با سرعت بالا، کیفیت عالی و استفاده از بهترین قطعات با کمترین هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما را در اسرع وقت انجام خواهد داد. سابقه کاری و داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال بیانگر ضمانت تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ خواهد بود .به طور کلی بهتر است بدانید که یخچال ساید بای ساید سامسونگ از بروزترین تکنولوژی روز و مدرن یخچال تولید شده است ، زمانیکه یخچال ساید بای ساید سامسونگ خراب شده ممکن است اجزاءی مانند: کمپرسور ، کندانسور، فیلتر درایر، اواپراتور، کاپیلاری تیوب الکتریکی، موتور الکتریکی، ترموستات، رله استارت ، اورلود و یا قطعات دیگر آسیب دیده باشد که در این صورت فقط یک تکنسین متخصص تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ آن را باید تعمیر نماید، سپردن تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ به سایر تعمیرکاران بدون مجوز کار عاقلانه‌ای نخواهد بود. مرکز تخصصی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران بهترین انتخاب برای آرامش و آسایش شماست. در ادامه شما را با مواردی که ممکن است در یخچال ساید بای ساید سامسونگ ایراد پیش بیاورد و شما را به چالش بکشد آشنا خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

ایرادات رایج در یخچال ساید بای ساید سامسونگ

 1. کمپرسور یخچال ساید بای ساید(زمانی که فریزرکار کند ولی سرمایی تولید نکند).
 2. زمانی که مواد غذایی در یخچال ساید بای ساید فاسد شده اند.
 3. مواردی که مواد غذایی مخصوصا میوه جات در یخچال ساید بای ساید منجمد بشوند.
 4. گاهی اوقات از زیر یخچال ساید بای ساید آب سرازیر خواهد شد.
 5. زمانیکه یخچال ساید بای ساید سامسونگ دائم در حال کار باشد و مصرف انرژی بالایی داشته باشد.
 6. یخچال ساید بای ساید سامسونگ هنگام کار کردن صدای ناهنجاری بدهد.
 7. یخچال ساید بای ساید سامسونگ بیش از حد برفک بزند.
 8. داخل یخچال ساید بای ساید سامسونگ آب جمع شود.
 9. یخچال ساید بای ساید سامسونگ کاملا خاموش می شود و روشن نخواهد شد.
 10. آب خروجی یخچال ساید بای ساید سامسونگ قطع شود و یا با فشار خیلی کم باشد.
 11. آب خروجی از آبسرد کن یخچال ساید بای ساید سامسونگ سرد نیست.
 12. یخ‌ساز یخچال ساید بای ساید سامسونگ تولید یخ نکند.
 13. زمانیکه در محفظه یخساز یخچال ساید بای ساید سامسونگ قالب های یخ بهم بچسبند (علت این مورد این است که به مدت طولانی از یخساز یخچال استفاده نکرده اید و یخ ها در محفظه یخ جمع شده و به هم چسبیده اند، برای رفع این مشکل یکبار مخزن یخ را به صورت کامل خالی کنید).
 14. زمانیکه آبسرد و یخساز یخچال ساید بای ساید سامسونگ طعم و یا بوی نامطبوعی داشته باشند( این در صورتی اتفاق می افتدکه فیلتر آب به موقع تعویض نشده باشد، باید هر شش ماه یکبار نسبت به تعویض فیلتر آب اقدام کرد، به خاطر داشته باشید استفاده از فیلترهای آب معمولی باعث صدمه رسیدن به دستگاه شما می شود، برای تهیه قطعات فابریک و اورجینال به مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ مراجعه کنید).
 15. برق داشتن بدنه یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 16. نشانگر دما در یخچال ساید بای ساید سامسونگ دائما در حال چشمک زدن باشد( علت این مشکل این است که باز و بسته کردن درب یخچال در دفعات زیاد و یا گذاشتن غذای داغ دمای یخچال زیاد می باشد.در این صورت از باز کردن دوباره درب یخچال خودداری کنید تا یخچال به دمای مطلوب برسد و چشمک زدن نشانگر متوقف شود.در صورتی که مشکل حل نشد باید دستگاه را ریست کنید.برای ریست کردن به دفترچه راهنمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ مراجعه کنید.اگر همچنان نشانگر دما در حال چشمک زدن باشد ، برای رفع عیب از خدمات مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ بهره مند شوید).
 17. نمایشگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ کد خطا (ERROR) نشان دهد.

هنگام مشاهده هر مشکلی برای رفع عیب از خدمات مرکز تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در تهران بهره مند شوید.

کدهای خطا در یخچال ساید بای ساید سامسونگ

به غیر از مشکلات فنی که ممکن است برای یخچال ساید بای ساید سامسونگ پیش بیاید، شرکت سامسونگ تعدادی کد خطا یخچال ساید بای ساید سامسونگ اعلام کرده است تا با دانش اولیه بتوانید بهترین راهکار را هنگام رو به رویی با مشکل انتخاب کنید.

کدخطا E4 یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علت ارور E4 یخچال ساید بای ساید سامسونگ آسیب سنسور خواهد بود که جهت رفع عیب ارور E4 یخچال سامسونگ باید ابتدا سیم کشی را بررسی کرد در صورت ایراد نداشتن باید سنسور تعویض شود. اگر سنسور وسیله برقی شما دچار آسیب شده باشد، برای رفع این مشکل راهی جز تعویض سنسور نخواهید داشت.

کدخطا E5 یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علت ارور E5 یخچال ساید بای ساید سامسونگ مربوط به قطع جریان برق خواهد بود، برای رفع این مشکل دستگاه و سخت افزار سیم خود را چک کنید، اگر لازم شد دستگاه را جدا کنید و هر قسمت را به طور جداگانه بررسی کنید.

کدخطا E6 یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علت ارور E6 یخچال سامسونگ خطای سنسور محیطی خواهد بود که ممکن است پس از قطع برق رخ دهد، جهت رفع عیب ارور E6 باید Power Freeze و Power Cool را با هم به طور همزمان نگه داشته و آنها را برای حدود ۱۵-۲۰ ثانیه فشار دهید. معمولا این کار ساده یخچال را به عملکرد عادی بر می گرداند.

کدخطا E8 یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علت ارور E8 آسیب سنسور یخ ساز خواهد بود جهت رفع این کد باید شروع به بررسی سیم کشی و سنسورکنید در صورت پیدا نکردن ایراد سنسور یخ ساز را تعویض کنید.

کدخطا E23 یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علت ارور E23 اختلال در فن خنک کننده (پانل کنترل) سیم کشی خواهد بود جهت رفع این مشکل باید ابتدا کار کردن خنک کننده را بررسی کنید ، اگرایراد در خنک کننده بود با تعمیر یا تعویض فن کنترل برد و مهار کردن سیم مشکل را حل خواهید کرد.

کدخطا E25 یخچال ساید بای ساید سامسونگ

ارور E25 در یخ زدگی باید جستجو شود، جهت رفع این کد خطا باید تایمر یخ زدایی و یا کنترل پنل مورد بررسی قرار بگیرد.

کدخطا E39 یخچال ساید بای ساید سامسونگ

ارور E39 به علت حسگر یخ سازو یا کمبود آب در یخ ساز خواهد بود، جهت رفع این ارور باید همه اتصالات اطراف یخ ساز اعم از سیم های سیم، خطوط آب، و غیره را جدا کرد و هر بخشی از آن را بررسی کنید، همچنین خط آب و عناصری که مجاور یخ ساز هستند را بررسی کنید اگر کار نمی کرد احتمالا نیاز به جایگزینی یخ ساز خواهد داشت.

کدخطا E83 و E86 یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علت این ارور قطع برق و بی ثباتی رایج در اینورتر دانست ، که با تنظیم مجدد کل دستگاه پاک خواهد شد.

کدخطا E40 یخچال ساید بای ساید سامسونگ

ارور E40 آسیب فن محفظه یخ می باشدو این نشان دهنده آن است که فن به علت قطع اتصال کار نخواهد کرد، در این صورت سیم کشی و مدار اصلی باید بررسی شود.

کدخطا E84 یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علت ارور E84 یخچال ساید بای ساید سامسونگ خطا در یک قفل چرخان خواهد بود یا به عبارتی تغییر ولتاژ ناشی از قفل روتور جهت رفع این مشکل بایدکل کمپرسور سه سرعت DC جایگزین شود. تنها راه رسیدن به راکتور قفل شده، ورود به کمپرسور است.

دانستن کدهای خطا ، علت و رفع آنها باعث می شود تا هنگام خرابی یخچال خود بتوانید بدون استرس و نگرانی به رفع مشکل بپردازید. در ضمن شما می‌توانید دیگر مطالب تعمیرات لواز خانگی ما را بخوانید و یا با تعمیرکاران متخصص و ماهر ما تماس بگیرید. تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ با بهترین امکانات ضمانت ما خواهد بود.

شناسایی منبع نشت در یخچال ساید بای ساید سامسونگ

نشت راباید خیلی سریع در ساید سامسونگ متوقف کنید، این مسئله می‌تواند منجر به رطوبت بیش‌ازحد به‌طور طبیعی در داخل دستگاه شود و باعث تغییر درجه حرارت داخلی شود، مطمئن شوید که دستگاه به‌درستی نصب‌ و همچنین یخچال و فریزر به‌درستی تراز شده است. در غیر اینصورت موارد زیر را بررسی کنید که عبارتند از:

 1. خط آب باید بررسی شود در صورت نیاز به جایگزینی یا نصب مجدد از دستورالعمل در دفترچه راهنمای کاربر کمک بگیرید .
 2. کوپلر را مورد بررسی قرار دهید یعنی جایی که خط آب به درب متصل شده است، پس نصب کوپلر باید درست باشد. دستورالعمل را می‌توان در دفترچه راهنمای کاربر یافت.
 3. اگر نشت حاصل از فیلتر آب یا فیلتر تصفیه آب باشد،باید بخش نشتی را از قسمت فیلتر آب پیدا کنید، ابتدا فیلتر آب یخچال ساید بای ساید سامسونگ را بیرون بیاورید.در صورتیکه فیلتر آب آسیب‌دیده باشد حتما باید تعویض شود، بهتر است از فیلترهای با نام تجاری سامسونگ استفاده شود. اگر با تعویض فیلترنشتی ادامه داشت، یخچال و فریزر نیاز به سرویس دارد.
 4. اگر منبع نشت پیدا نشد آب یا یخ را تمیز کنید و دوباره ۲ تا ۳ ساعت بعد دوباره چک کنید. مطمئن باشید که دستگاه در حالت Cooling Off / Demo مدت‌زمان طولانی خاموش شده یا خاموش نشده است

اگر همچنان نشتی دارید برای رفع عیب کافی است از خدمات مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ بهره مند شوید.

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

دلیل اختلاف قیمت در هزینه تعمیرات ساید سامسونگ عبارت است از:

 1. استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه
 2. مدت زمان گارانتی خدمات
 3. تکنولوژی به کار رفته در ساید سامسونگ

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست سرویس با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۹۱۳۰۶۳۰۰
۰۲۱-۹۱۳۰۵۳۰۰
فرم ثبت درخواست

اطلاعات تماس

همواره آماده ثبت درخواست تعمیرات و مشاوره دهی به شما مشتریان عزیز می‌باشیم.

۰۲۱-۹۱۳۰۵۳۰۰
۰۲۱-۹۱۳۰۶۳۰۰
فرم ثبت درخواست تعمیرات
صفحه تماس با ما

سوالات متداول

سوالات متداول مشتریان در خصوص تعمیرات و نحوه انجام آن‌

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

بعد از ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ توسط شما ، کارشناسان ما در بازه کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته و زمان مراجعه و سرویس وسیله مورد نظر را با شما هماهنگ مینماید و در سریعترین زمان ممکن با هماهنگی شما مراجعه مینماید.

تکنسین های ما با توجه به نیاز لوازم خانگی قطعات رو تعویض و یا تعمیر می‌کنند.

تمام خدمات ارائه شده و قطعات تعویض شده توسط کارشناسان ما دارای ۹۰ روز ضمانت میباشد.

هزینه تعمیرات به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن تماس گرفته اید در کمتر از ۹۰ روز دوباره ایجاد گردد این مرکز با توجه به ضمانت خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت وجه این مشکل را به صورت کامل مرتفع نماید.

تمامی کارشناسان مرکز سامسونگ علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم خصوصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

کارشناسان ما قبل از مراجعه توضیحات خرابی دستگاه را از شما سوال نموده و قطعات مورد نیاز را همراه خود می آورند؛ اما در صورت نبود قطعه همراه تکنسین امکان ارسال قطعات از شرکت با پیک وجود دارد.

تمام تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد و نیازی به حمل دستگاه به کارگاه نیست؛ در صورت خرابی برخی قطعات ممکن است فقط قطعه خراب جهت تعمیر به کارگاه حمل گردد.

شما میتوانید پس از اتمام تعمیرات هزینه را به صورت نقدی و یا با استفاده از دستگاه کارتخوان پرداخت نمایید.

داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات مرکز سامسونگ است؛ اما در صورتی که به هر دلیل شما از خدمات ارائه شده توسط همکاران ما رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و در صورت عدم رضایت امکان بازگشت وجه پرداختی وجود دارد.