تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

مرکز خدمات تعمیرات سامسونگ

مرکز مجاز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر سامسونگ

اگر برای تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات سامسونگ می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل یخچال سامسونگ در هر نقطه تهران و کرج برطرف شود. فقط کافیست با شماره های ۰۲۱۳۷۴۱۷ تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس یخچال فریزر سامسونگ شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر یخچال سامسونگ شما اقدام گردد.

شما همچنین میتوانید از طریق فرم درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز، درخواست تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات تماس

همواره آماده ثبت درخواست تعمیرات و مشاوره دهی به شما مشتریان عزیز می‌باشیم.

اقدامات مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

این مرکز از تیم تعمیرکار متخصص یخچال فریزر و تیم مشاوره رایگان خدمات و تعمیرات تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز خدمات مشتریان سامسونگ عبارتند از:

تیم مشاروه رایگان موظف هستند که با تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی یخچال فریزر سامسونگ خود ، ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکاران متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.

به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز سامسونگ و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.

در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی سامسونگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.

مرکز خدمات مشتریان سامسونگ برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

چرا مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

امروزه یکی از پرفروش ترین برند های لوازم خانگی و صوتی و تصویری و موبایل در دنیا برند کره ای سامسونگ می باشد، از برند کره‌ای چنین انتظاری هم می توان داشت ، البته این موضوع در زمینه ساید بای ساید اهمیت بیشتری خواهد داشت ، زیرا حمل و نقل این دستگاه بسیار هزینه دار و مشکل می باشد. هر چند این دستگاه با رعایت کردن سرویس یکساله به آسانی خراب نخواهد شد و نیاز به تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ به این راحتی ها رخ نخواهد داد. هر چندکیفیت و دوام در طراحی و تولید یخچال ساید بای ساید سامسونگ بسیار حائز اهمیت بوده است اما شما باید سالیانه به طور منظم یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود را توسط یک سرویس‌کار با تجربه و متخصص، مورد بررسی قرار دهید، زیرا با این کار در اولین زمان، ایرادات جزئی آن را برطرف می کنید و از ایجاد آسیب‌های جدی به آن جلوگیری خواهید کرد، البته تا زمانی که ساید بای ساید شما به خوبی در حال فعالیت باشد، ولی اگر به هر دلیلی به تعمیر کار نیاز پیدا کردید باید به نکات مهمی توجه داشته باشید، اولا جابجایی ساید بای ساید سامسونگ کار بسیار مشکلی خواهد بود، حتما دستگاه در محل شما تعمیر شود. اعتماد به مرکز تعمیرات سامسونگ برای تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ بسیار هوشمندانه خواهد بودزیرا آنها بارها با نمونه‌های مشابه دستگاه شما روبرو شده اند و تا حد امکان شرایط تعمیر دستگاه را در محل شما فراهم خواهند کرد.

نکات مهم از مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ شما را با نکات ایمنی آشنا می کند تا کمتر نیازمند تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ شویددر ادامه با ما باشید:

۱- جهت جلوگیری از آسیب نوسان برق به یخچال فریزر سامسونگ باید از محافظ برق استفاده کرد و نباید دو شاخه آن را مستقیم به پریز برق وصل کند.

۲- زمانی که یخچال فریزر را برای اولین بار نصب میکنید، تا سه ساعت باید خالی باشد و درجه ترموستات روی مقدار متوسط باید قرار بگیرد وقتی به دمای مناسب رسید می توانید از یخچال استفاده کنید.

۳- نباید مواد غذایی که در یخچال میگذارید داغ باشد حتما بگذارید ابتدا خنک شود و به دمای محیط برسد و با درپوش مناسب آن را در یخچال بگذارید.

۴- فاصله یخچال فریزر با دیوار و کابینت حداقل باید بیست سانتی متر باشد حتما این فاصله را رعایت کنید و مد نظر داشته باشید.

۵- خرابی لاستیک های دور درب باعث خرابی یخچال فریزر شود باید به صورت دوره ای لاستیک های دور درب یخچال فریزر را چک کرد.

۶- زمانی که می خواهید فریزر سامسونگ را تمیز کنید حتما آن را خاموش کنید و از برق بکشید.

۷- اگر یخچال فریزر را جابه جا کردید نباید تا دو ساعت آن را به برق بزنید.

۸- هنگام مسافرت رفتن باید ترموستات یخچال فریزر سامسونگ روی درجات پایین تنظیم شود تا موتور کمپرسور کمتر کار کند.

۹- از ریختن آب بر روی بدنه و یا داخل دستگاه جدا خود داری کنید.

۱۰- اگر یخچال فریزر سامسونگ مجهز به یخ ساز باشد زمانی که در حال پر کردن مخزن خود از یخ می باشد صدا می دهد که این عملکرد طبیعی می باشد.

۱۱- اگر احساس کردید یخچال فریزر سامسونگ شما دچار اختلال شده اولین کاری که باید انجام دهید این است که با مطمین ترین مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ تماس بگیرید.

با خیال راحت به مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تهران و کرج، اعتماد کنید، این شرکت با سرعت بالا، کیفیت عالی و استفاده از بهترین قطعات با کمترین هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما را در اسرع وقت انجام خواهد داد. سابقه کاری و داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال بیانگر ضمانت تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ خواهد بود .به طور کلی بهتر است بدانید که یخچال ساید بای ساید سامسونگ از بروزترین تکنولوژی روز و مدرن یخچال تولید شده است ، زمانیکه یخچال ساید بای ساید سامسونگ خراب شده ممکن است اجزاءی مانند: کمپرسور ، کندانسور، فیلتر درایر، اواپراتور، کاپیلاری تیوب الکتریکی، موتور الکتریکی، ترموستات، رله استارت ، اورلود و یا قطعات دیگر آسیب دیده باشد که در این صورت فقط یک تکنسین متخصص تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ آن را باید تعمیر نماید، سپردن تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ به سایر تعمیرکاران بدون مجوز کار عاقلانه‌ای نخواهد بود. مرکز تخصصی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران بهترین انتخاب برای آرامش و آسایش شماست. در ادامه شما را با مواردی که ممکن است در یخچال ساید بای ساید سامسونگ ایراد پیش بیاورد و شما را به چالش بکشد آشنا خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

مشکلات متداول یخچال فریزر سامسونگ

 1. هنگامی که یخچال فریزر سامسونگ صدای زیاد میدهد.

 2. زمانیکه یخچال فریزر سامسونگ یکسره کار کند.

 3. زمان خراب شدن لاستیک دور درب یخچال فریزر سامسونگ .

 4. داغ شدن موتور یخچال فریزر سامسونگ .

 5. زمانی که فریزر سامسونگ منجمد نکند.

 6. گاهی یخچال فریزر سامسونگ برفک میزند.

 7. کار نکردن فن یخچال فریزر سامسونگ.

 8. روشن نشدن یخچال فریزر سامسونگ.

 9. کار نکردن موتور یخچال فریزر سامسونگ.

 10. خراب شدن صفحه دیجیتالی یخچال فریزر سامسونگ.

 11. خراب شدن برد الکترونیکی یخچال فریزر سامسونگ خراب شده است.

 12. عمل نکردن سنسور یخچال فریزر سامسونگ.

هنگام مشاهده هر مشکلی برای رفع عیب از خدمات مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تهران بهره مند شوید.

خدمات مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

سرویس و نگهداری یخچال فریزر سامسونگ

تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر سامسونگ

تعویض و تعمیر کلیه قطعات یخچال فریزر سامسونگ

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در محل

عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

برخی از مشکلات و خرابی های یخچال فریزر سامسونگ ممکن است به صورت متداول پیش بیاید که با شناختن راه حل و رفع این مشکل نیازی به رجوع مرکز تعمیرات سامسونگ نخواهید داشت، در ادامه شما را با این مشکلات آشنا می کنیم با ما همراه باشید:

 1. عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ زمانی که صدا میدهد: گاز مبرد در داخل لوله های هوای بند است. یکی از علت های رایج دیگر منقبض و منبسط شدن قطعات پلاستیکی می باشد، البته در صورت کاهش و یا افزایش دمای یخچال ممکن است صدایی مانند ترک برداشتن شنیده شود که جای نگرانی ندارد.
 2. عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ زمانی که آب از آبریز خارج نشود: ابتدا باید وصل شدن صحیح لوله آب به دستگاه را بررسی کنید، سپس محل نصب لوله را چک کنید، گاهی ممکن است قفل کنترل یا قفل کودک فعال باشد (فعال و غیرفعال کردن قفل کودک به دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ مراجعه کنید)، اگر فشار آب ورودی به یخچال پایین باشد باید آن را رفع کنید پس حتما آب منزل را جهت هرگونه قطعی چک کنید. اگر مراحل قبل را انجام دادید و مشکل حل نشد این بار باید فیلتر آب را چک کنید شاید فیلتر آب دچار گرفتگی باشد. البته اگر از فیلترهای غیر اصل سامسونگ استفاده کرده باشید، ناخواسته صدمات جدی به دستگاه وارد کرده اید.
 3. عیب یابی و تعمیرات یخساز یخچال فریزر سامسونگ زمانی که کار نکند : در صورتی که یخ ساز تازه نصب شده باشد باید حداقل 12 ساعت برای تولید اولین یخ منتظر ماند، در مرحله بعد دمای فریزر را چک کنید زیرا دمای فریزر باید زیر18- در جه یا 20- درجه سانتی گراد در محیط گرم تنظیم کنید. از روشن بودن یخ ساز مطمین شوید، در صورتی که تمامی مراحل بالا را انجام دادید و همچنان یخساز دستگاه شما کار نکرد حتما با خدمات مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تهران تماس بگیرید و مشکل خود را با متخصصین با تجربه ما در میان بگذارید.
 4. عیب یابی و تعمیرات دریچه هوای یخچال فریزر سامسونگزمانی که برفک بزند: گاهی مواد غذایی دریچه ها را مسدود میکند و باعث می شود در اطراف آن برفک ایجاد شود،پس حتما مراقبت کنید مواد غذایی دور از دریچه هوا قرار بگیرد.
 5. عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ زمانی که دیواره داخلی آن داغ می شود: داغ بودن دیواره داخلی یخچال از معایب و مشکلات یخچال نیست، زیرا جهت جلوگیری از ایجاد قطرات رطوبت در بدنه یخچال لوله های مقاوم به گرما به کار رفته است و در صورتی که دمای محیط به صورت ناگهانی افزایش پیدا کند ممکن است این سیستم به درستی کار نکند ولی پس از متعادل شدن دمای محیط برطرف خواهد شد.
 6. عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ زمانیکه نمایشگر دما چشمک میزند: گاهی باز و بسته شدن مرتب در یخچال باعثکاسته شدن برودت دمای یخچال خواهد شد و تا زمانی که به دمای مطلوب نرسد همچنان چشمک خواهد زد ، ولی اگر در صورت متعادل شدن دما همچنان نمایشگر چشمک میزد باید یخچال را خاموش کرد و پس از 10 دقیقه مجدد آن را روشن کرد.
 7. تعمیرات و عیب یابی یخچال فریزر سامسونگ زمانیکه نشانگر فیلتر قرمز شود: تنها راه حل مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ خواهد بود، چراغ قرمز فیلتر دلیل بر نیاز تعویض فیلتر خواهد بود.فیلتر آب باید بعد از هر شش ماه تعویض گردد.
 8. تعمیرات و عیب یابی یخچال فریزر سامسونگ زمانی که کمپرسور بی وقفه کار میکند و اتوماتآن خراب باشد: زمانی که کمپرسور بی وقفه کار میکند به علت حفره ایجاد شده در مسیر گردش گازخواهد بود، ممکن است گاز یخچال تمام شده باشد تنها راه حل برای پیدا کردن محل حفره کمک گرفتن از مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ می باشد. کندانسور به دیوار چسبیده است. حداقل فاصله کندانسور با دیوار باید 20 سانتی متر باشد.در غیر این صورت سرمای تولید شده تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و کمپرسور یکسره کار خواهد کرد. اگر با مراحل قبل مشکل رفع نشد باید فن را بررسی کرد زیرا خرابی فن منجر به کاهش شدت برودت خواهد شد و در نتیجه کمپرسور بدون وقفه کار خواهد کرد که در این صورت بایداقدام به تعویض و یا ممکن است با تعمیر فن ایراد برطرف شود.
 9. تعمیرات لامپ داخلی یخچال فریزر سامسونگ زمانی که سوخته است : برخلاف تفکر عام که فکر میکنند می توانند لامپ یخچال فریزر را خودشان تعویض کنند باید خاطر نشان کرد که تعویض لامپ ممکن است صدمات جدی به یخچال فریزر بزند پس حتما برای تعویض لامپ به مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ مراجعه کنید.

اگر همچنان مشکلی دارید برای رفع عیب کافی است از خدمات مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ بهره مند شوید.

تعویض کمپرسور توسط مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ

تعویض کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ بدون جابه جایی و در محل شما امکان پذیر می باشد.کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل شدع است و هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند.قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای سامسونگ یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد.قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال سامسونگ شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید.

 

استفاده از گاز آمونیاک در یخچال های اولیه

 

علت عوارض ناگوارگاز آمونیاک در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت. در یخچالهای رایج معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده خواهد شد که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نخواهد شد. همچنین فریون قابل اشتعال نمی باشد.از معایب استفاده از فریون در یخچالها به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای  می توان اشاره کرد. با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است. شارژگاز یخچال فریزر سامسونگ حتما باید طبق اصول و توسط تعمیرکار یخچال فریزر سامسونگ صورت گردد تا با پشتیابی و وکیوم دیگر نیازی به شارژگاز مجدد نخواهد بود.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

شما میتوانید به صورت شفاف هزینه تعمیر یخچال سامسونگ خودتان را ببینید ، در نظر داشته باشید که تفاوت در نرخ تعرفه خدمات یخچال سامسونگ به دلایل زیر میباشد:

 1. استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه برای تعمیرات یخچال سامسونگ ، قیمت را تحت شعاع قرار میدهد.
 2. مدت زمان گارانتی برای خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ قیمت را تغییر میدهد.
 3. تکنولوژی به کار رفته در دستگاه شما هزینه تعمیرات یخچال سامسونگ را تغییر میدهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست سرویس با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

همواره آماده ثبت درخواست تعمیرات و مشاوره دهی به شما مشتریان عزیز می‌باشیم.

سوالات متداول

سوالات متداول مشتریان در خصوص تعمیرات و نحوه انجام آن‌

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

بعد از ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ توسط شما ، کارشناسان ما در بازه کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته و زمان مراجعه و سرویس وسیله مورد نظر را با شما هماهنگ مینماید و در سریعترین زمان ممکن با هماهنگی شما مراجعه مینماید.

تکنسین های ما با توجه به نیاز لوازم خانگی قطعات رو تعویض و یا تعمیر می‌کنند.

تمام خدمات ارائه شده و قطعات تعویض شده توسط کارشناسان ما دارای ۹۰ روز ضمانت میباشد.

هزینه تعمیرات به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن تماس گرفته اید در کمتر از ۹۰ روز دوباره ایجاد گردد این مرکز با توجه به ضمانت خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت وجه این مشکل را به صورت کامل مرتفع نماید.

تمامی کارشناسان مرکز سامسونگ علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم خصوصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

کارشناسان ما قبل از مراجعه توضیحات خرابی دستگاه را از شما سوال نموده و قطعات مورد نیاز را همراه خود می آورند؛ اما در صورت نبود قطعه همراه تکنسین امکان ارسال قطعات از شرکت با پیک وجود دارد.

تمام تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد و نیازی به حمل دستگاه به کارگاه نیست؛ در صورت خرابی برخی قطعات ممکن است فقط قطعه خراب جهت تعمیر به کارگاه حمل گردد.

شما میتوانید پس از اتمام تعمیرات هزینه را به صورت نقدی و یا با استفاده از دستگاه کارتخوان پرداخت نمایید.

داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات مرکز سامسونگ است؛ اما در صورتی که به هر دلیل شما از خدمات ارائه شده توسط همکاران ما رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و در صورت عدم رضایت امکان بازگشت وجه پرداختی وجود دارد.